دانلود لیست قیمت ساعت تبلیغاتی .هدایای تبلیغاتی و خو دکار تبلیغاتی
ثانیه

ثانیه سازان

ثانیه سازان ضمن تولید ساعتهای دیواری وساعتهای تبلیغاتی و واردات خودکار تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی مجموعه ای از برترین مدلهای این محصول را گرد آورده این واحد با اتکا به حضور 3 نسل در بازار و استفاده از فضای وب و کاهش هزینه های سربار فضای فیزیکی اداری محصولات تولیدی خود را با کاهش قیمت چشمگیر نسبت به رقبا ارائه مینماید ما با گامهای استوار و اتکا به اعتماد مشتریان خود قصد داریم تا در یک پروسه کوتاه مدت خود را به جایگاه برترین تولید کننده ساعتهای دیواری برسانیم هدف ما کاهش قیمت تمام شده است با معرفی ما به دیگران ما را در کاهش هزینه ها و کاهش قیمتهایمان یاری نمایید.
محصولات ما با استفاده ازمواد (ABS) که خواص آن مقاومت بالا در برابر حرارت و مقاومت عالي در برابر ضربات و سختي و سفتي و دیر سوز بي نظير مي باشد و رنگهای برپایه رزین الکید و نیترات سلو لز (مورد استفاده در صنلیع خودرو)با استحکام عالی استفاده می گردد.
موتورهای ساعت مورد استفاده در محصولات در دو نوع چینی (مبنای محاسبه قیمت ) وتایوان (در صورت تمایل مشتری )ارائه میگردد تمام محصولات ما دارای دو سال ضمانت میباشد.
شما در صورت تمایل میتوانید عضو سایت شوید تا در هنگام ارائه محصولات جدید به بازارابتدا به شما معرفی شود .
این واحد تولیدی امیدوار است که با در نظر گرفتن اهداف زیر رضایت مصرف کنندگان گرامی را جلب نماید:
  • تنوع محصولات
  • کیفیت مناسب
  • قیمت مناسب
انواع ساعت دیواری
دوشنبه 12 مهر 1395 - 04:25:03
ساعت دیواری یکی از محبوبترین انواع ساعت است. معمولاً ساعت دیواری باید به اندازه یک تابلوی نقاشی زیبا باشد تا روی دیوار قرار بگیرد. ساعت دیواری‌های مدرن دارای شکل و شمایل خاصی شده اند و هر چه قدر زیبایی ساعت‌ دیواری بیشتر باشد، علاقه خانواده‌ها به داشتن یک ساعت‌ دیواری بیشتر است. اما زیبایی یک ساعت‌ دیواری، شاید فقط دو سه سال دوام بیاورد و بعد از چند سال نیاز باشد که فکری به حال یک ساعت دیواری جدید کرد. چرا که بعد از مدتی،با تغییر دکوراسیون نیاز به مدل جدیدی از ساعت احساس میشود.در اینجا ما انواع ساعت دیواری را برای شما توضیح میدهیم:
ساعت 45 میلیارد تومانی!
جمعه 10 ارديبهشت 1395 - 05:12:10
می خواهیم در مورد ساعت منحصر به فرد الماس نشان کمپانی Jacob & co به نام Billionaire صحبت کنیم.
بهترین برندهای ساعت سازی جهان
جمعه 10 ارديبهشت 1395 - 04:57:32
در اینجا شما می توانید نام بهترین شرکت های ساعت سازی در سراسر جهان را به ترتیب "برترینها" در موارد اولیه و بدون ترتیب از شماره 10 به بعد مشاهده بفرمایید.
چرا در عکسها عقربه ساعت 10:11 تنظیم است
جمعه 10 ارديبهشت 1395 - 04:21:47
در این مقاله قصد داریم تا دلیل این که چرا بنر تبلیغاتی اکثر ساعت هایی که روی بیلبوردهای شهری، روی جلد مجلات روی 10و 11 دقیقه تنظیم شده و اگر تاریخ نیز در آن ساعت نمایش داده شود روز هشتم یا نهم برای آن انتخاب می شود.